Расписание факультативов

 

РусскийБеларускi

 

Государственное учреждение образования 
"Бокшицкая средняя школа"

 

Одно окно | Об учреждении | Обучающимся | Родителям | Учительская | Сервисы | Знаменитые выпускники | 70 лет Великой Победе | 900-летие Слуцка | Год науки | Уголок правовых знаний | ГУО "Ясли-сад аг. Заполье Слуцкого района" | ГУО "Ясли-сад аг. Леньки Слуцкого района" | Год малой родины | Визитка школы

 

Меню раздела

 

статистика посещений

Яндекс.Метрика

 

хостинг

adm.edu.by

 


Расклад факультатыўных заняткаў

на 1 паўгоддзе

2017 /2018 навучальнага года 

Клас

Назва факультатыва

Прадмет

Час правядзення

Кабінет

Адказны

настаўнік

1

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Чацвер

12.40-13.15

д/с

Пляўко А.Д.

2

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Чацвер

13.00 – 13.45

18

Бранавіцкая А.М.

3

Роднае слова

беларуская мова

Пятніца

13.00 – 13.45

14

ВаніслаўскаяА.І.

Здаровы лад жыцця

 

Пятніца

13.00 – 13.45

29

Махлай Т.С.

4

Здаровы лад жыцця

 

Панядзелак

13.00 – 13.45

29

Махлай Т.С.

Матэматычная вясёлка

матэматыка

Панядзелак

13.00 – 13.45

17

Хацько Т.А..

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Аўторак

13.00-13.45

17

Хацько Т.А

5

Грамадска карысная праца

 

Панядзелак

14.00-14.45

 

Прымак Л.А.

Здаровы лад жыцця

 

Аўторак

14.55 – 15.40

29

Махлай Т.С.

Асновы эканамічных ведаў

 

Чацвер

14.00-14.45

13

Бранавіцкая А.М.

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Пятніца

14.00-14.45

13

Цімошчанка А.А.

Практыкум па чытанню

нямецкая мова

Пятніца

14.55 -15.40

25

Куратнік С.А.

Гадзіна футболу

 

Субота

11.45 – 12.30

 

Спартыўная зала

Пракаповіч Н.У.

6

Асновы эканамічных ведаў

 

Панядзелак

14.55 – 15.40

25

Бранавіцкая А.М.

Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны ХІІІ стагоддзя

гісторыя

Панядзелак

14.55 – 15.40

22

Бартошык Н.П.

Грамадска карысная праца

 

Аўторак

14.55 – 15.40

 

Прымак Л.А.

Практыкум па чытанню

нямецкая мова

Чацвер

14.55 -15.40

 

13

Куратнік С.А.

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

беларуская мова

Чацвер

14.55 -15.40

 

29

Махлай Т.С

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Пятніца

14.55 -15.40

13

Цімошчанка А.А.

Баскетбол

 

Субота

9.55 – 10.40

10.50 – 11.35

Спартыўная зала

Пракаповіч Н.У.

7

Грамадска карысная праца

 

Чацвер

14.00-14.45

 

 

Прымак Л.А.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Пятніца

14.55 -15.40

 

28

Дзяшчэня В.С.

8

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Панядзелак

14.55 -15.40

21

Куратнік С.А.

Алгебра вучыць разважаць

матэматыка

Аўторак

14.55 -15.40

 

21

Чарніцкая А.М.

Здаровы лад жыцця

 

Серада

14.55 -15.40

29

Махлай Т.С.

Грамадска карысная праца

 

Чацвер

14.55 -15.40

 

Прымак Л.А.

Гадзіна футболу

 

Субота

9.00 – 9.45

Спартыўная

 зала

Пракаповіч Н.У.

9

Грамадска карысная праца

 

Панядзелак

14.55 – 15.40

 

Прымак Л.А.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Аўторак

14.55 – 15.40

23

Куратнік С.А.

Асновы выбару прафесіі

 

Серада

14.55 – 15.40

 

Прымак Л.А.

Паўтараем матэматыку

 

Чацвер

14.55 – 15.40

21

Чарніцкая А.М.

Элементы тэхнічнай графікі

чарчэнне

Субота

9.00 – 9.45

21

Кур’ян У.А.

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

беларуская мова

Субота

9.55 – 10.40

21

Дзяшчэня В.С.

Сакрэты сінтаксіса і пунктуацыі

руская мова

Субота

10.50 – 11.35

29

Махлай Т.С.

10

Асновы эканамічных ведаў

 

Аўторак

14.00-14.45

23

Бранавіцкая А.М.

Грамадска карысная праца

 

Чацвер

14.00-14.45

 

Кур’ян У.А.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

беларуская мова

Субота

9.00 – 9.45

23

Дзяшчэня В.С.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

гісторыя

Субота

9.55- 10.40

 

22

Бартошык Н.П.

11

Грамадска карысная праца

 

Панядзелак

14.00-14.45

 

Кур’ян У.А.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

гісторыя

Пятніца

14.00-14.45

 

22

Бартошык Н.П.

Асновы эканамічных ведаў

 

Пятніца

14.55 – 15.40

26

Гурыновіч Т.І.

Паўтараючы фізіку, правяраю сябе

фізіка

Субота

9.00 – 09.45

22

Цімошчанка А.А.

Лексіка-граматычны практыкум

нямецкая мова

Субота

9.55 – 10.35

25

Афанасенка Т.І.

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

беларуская мова

Субота

10.50 – 11.35

23

Дзяшчэня В.С.

Паўтараем матэматыку

матэматыка

Субота

11.45 – 12.30

23

Гурыновіч Т.І.

Расклад заняткаў

па прафесійнаму навучанню

ДУА”Бокшыцкая сярэдняя школа”

1 паўгоддзе

2017/2018 навучальнага года 

п/п

Дзень тыдня

Клас

Час правядзення

Прадмет

1

Панядзелак

10

14.55 -15.40

прафесійнае навучанне (спецыяльнасць “Трактарыст-машыніст катэгорыі”А”)

2

Аўторак

11

14.55-15.40

15.50-16.35

прафесійнае навучанне (спецыяльнасць “Трактарыст-машыніст катэгорыі”А”)

3

Серада

11

14.55-15.40

15.50-16.35

прафесійнае навучанне (спецыяльнасць “Трактарыст-машыніст катэгорыі”А”)

4

Чацвер

11

14.55-15.40

15.50-16.35

прафесійнае навучанне (спецыяльнасць “Трактарыст-машыніст катэгорыі”А”)

5

Пятніца

10

14.55 -15.40

прафесійнае навучанне (спецыяльнасць “Трактарыст-машыніст катэгорыі”А”)

6

Субота

10

11.45 -12.30

12.40 – 13.25

13.35 – 14.20

14.30 – 15.15

прафесійнае навучанне (спецыяльнасць “Трактарыст-машыніст катэгорыі”А”)

 

 


       

     

        

                  




 


Искать, творить, стремиться к цели, быть первыми во всяком деле.



Адрес: 223640, аг.Заполье, Слуцкий район, Минская обл.

Телефон: (8-01795) 76141, (8-01795) 76138 
Электронная почта: bokshic@slutsk.edu.by