Анонс мерапрыемстваў

 

 

Дзяржаўная ўстанова сістэмы адукацыі
Рэспублікі Беларусь

 

Адно акно | Аб установе | Навучэнцам | Бацькам | Виртуальный методический центр | Сэрвісы | New | New

 

Меню раздзелу

 

статыстыка наведванняў

Яндекс.Метрика

 

хостынг

adm.edu.by

 


 АНОНС

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

19 студзеня 2019 года

ВЫ МОЖАЦЕ НАВЕДАЦЬ:

 

1-4 класы

9.00-10.00

Вясёлыя старты

с/з

Залатарова К.В.

10.00-11.00

Гутарка «Хрышчэнне Гасподне»

14

 Ваніслаўская А.І

11.00-12.00

Спаборніцтвы па шахматах «Ладзья»

с/з

Залатарова К.В.

12.00-13.00

Гульня «Разумнікі і разумніцы”

18 

Бранавіцкая А.М.

9.00-13.00

Раённыя спаборніцтвы “Снежны снайпер”

СШ №13

ПракаповічН.У.

5-9 класы

9.00-10.00

Завочнае падарожжа “Славутыя імёны Случчыны”

25

Афанасенка Т.І.

10.00-11.00

КВЗ “Атэстат сталасці”

26

Гурыновіч Т.І.

11.00-12.00

Гутарка “Свой шлях ты выбіраешь сам”

29

Кірыенка Ю.А.

12.00-13.00

Гульня “Што?Дзе?Калі?”

21

Прымак Л.А.

 

Паважаныя навучэнцы 1-9 класаў і іх бацькі!

Вы можаце атрымаць кансультацыю настаўнікаў-прадметнікаў:

 

 

                                                                                    

 

АНОНС

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

26 студзеня 2019 года

ВЫ МОЖАЦЕ НАВЕДАЦЬ:

 

1-4 класы

9.00-10.00

Спартыўныя гульні на свежвм паветры «Рухомая мішэнь »

стадыён

Пракаповіч Н.У.

10.00-11.00

Пазнавальная гадзіна “Падарожжа ў прыроду”

 

14

Ваніслаўская А.І

11.00-12.00

Гульня-падарожжа “Кліч джунгляў”

26

Залатарова К.В.

12.00-13.00

Гутарка “Свет прафесій”

18

Бранавіцкая А.М.

5-9 класы

9.00-10.00

Літаратурнае кафе “Фізікі ў гасцях у лірікаў”

22

Дзяшчэня В.С.

10.00-11.00

Спаборніцтвы па валейболу

с/з

Пракаповіч Н.У.

11.00-12.00

Сітуатыўная гутарка-роздум “А што такое этыкет?”

29

Махлай Т.С.

12.00-13.00

Дзелавая гульня “Як весці бізнэс”

28

Залатарова К.В.

 

Паважаныя навучэнцы 1-9 класаў і іх бацькі!

Вы можаце атрымаць кансультацыю настаўнікаў-прадметнікаў.

 

 

АНОНС

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

2лютага 2019 года

ВЫ МОЖАЦЕ НАВЕДАЦЬ:

 

1-4 класы

9.00-10.00

Катанне на лыжах

стадыён

Ваніслаўская А.І

10.00-11.00

Гутарка “Традыцыі і звычаі маёй сям’і”

 

18

Залатарова К.В.

11.00-12.00

Спартыўныя эстафеты

стадыён

Бранавіцкая А.М.

12.00-13.00

Гадзіна аб добрых манерах “Ветлівасць”

14

Кірыенка Ю.А.

5-9 класы

9.00-10.00

Вусны часопіс “Юныя героі-антыфашысты”

25

Афанасенка Т.І.

10.00-11.00

Інтэллектуальны матэматычны турнір “Матэматычнае казіно”

26

Гурыновіч Т.І.

11.00-12.00

Разадванне рэбусаў

23

Залатарова К.В.

12.00-13.00

Гульня “Свая гульня” (свет прафесій)

21

Прымак Л.А.

9.00-13.00

Раённыя спаборніцтвы “Абаронца Айчыны”

СШ №13

Пракаповіч Н.У.

 

Паважаныя навучэнцы 1-9 класаў і іх бацькі!

   Вы можаце атрымаць кансультацыю настаўнікаў-прадметнікаў.

 

 

АНОНС

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

9лютага 2019 года

ВЫ МОЖАЦЕ НАВЕДАЦЬ:

1-4 класы

9.00-10.00

Дзень Здароўя “Лыжныя гонкі”

стадыён

Пракаповіч Н.У.

10.00-11.00

Гутарка “Не дай Айчына змаўчаць” (прысвечаная Дню памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў)

14

Ваніслаўская А.І.

11.00-12.00

Конкурс на лепшую фігуру са снега

 

Залатарова К.В.

12.00-13.00

Гульнятэка “У  чаканні цудаў”

18

Бранавіцкая А.М.

5-9 класы

9.00-10.00

Гутарка “Не дай Айчына змаўчаць” (прысвечаная Дню памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў)

22

Дзяшчэня В.С.

10.00-11.00

Спаборніцтвы па баскетболу

с/з

Пракаповіч Н.У.

11.00-12.00

Выраб віншавальных паштовак да Дня закаханых

28

Залатарова К.В.

12.00-13.00

Дыскусійны клуб “Сям’я разам – і душа на месцы!”

29

Махлай Т.С.

 

Паважаныя навучэнцы 1-9 класаў і іх бацькі!

   Вы можаце атрымаць кансультацыю настаўнікаў-прадметнікаў.

 

АНОНС

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

16 лютага 2019 года

ВЫ МОЖАЦЕ НАВЕДАЦЬ:

1-4 класы

9.00-10.00

Конкурс на лепшую скульптуру са снегу

стадыён

Пракаповіч Н.У.

10.00-11.00

Конкурс малюнкаў “Будучае планеты ў нашых руках”

14

Ваніслаўская А.І.

11.00-12.00

Галерэя Чырвонай кнігі

23

Залатарова К.В.

12.00-13.00

Гульня-віктарына “Правілы дарожнага руху”

18

Бранавіцкая А.М.

5-9 класы

9.00-10.00

Прагляд відэафільма “Мая маленькая радзіма”

25

Афанасенка Т.І.

10.00-11.00

Спаборніцтвы па тэнісу

с/з

Пракаповіч Н.У.

11.00-12.00

Брэйн-рынг “Усезнайка” (экалогія)

26

Гурыновіч Т.І.

12.00-13.00

Творчая майстэрня “Падарункі для нашых мужчын”

21

Грыневіч В.А.

 

Паважаныя навучэнцы 1-9 класаў і іх бацькі!

   Вы можаце атрымаць кансультацыю настаўнікаў-прадметнікаў.

 

 

 

 

АНОНС

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

23 лютага 2019 года

ВЫ МОЖАЦЕ НАВЕДАЦЬ:

1-4 класы

9.00-10.00

Спаборніцтвы “Скакалачнікаў”

с/з

Пракаповіч Н.У.

10.00-11.00

Конкурсная праграма “А ну-ка, хлопчыкі”

14

Ваніслаўская А.І.

11.00-12.00

Гульні на свежым паветры

 

Кірыенка Ю.А.

12.00-13.00

Прагляд мультфільмаў

18

Бранавіцкая А.М.

5-9 класы

9.00-10.00

Разгадванне крыжаванак

22

Дзяшчэня В.С.

10.00-11.00

Спартландыя “Вясёлыя старты”

с/з

Пракаповіч Н.У.

11.00-12.00

Гадзіна танца (развучванне беларускага танца)

28

Залатарова К.В.

12.00-13.00

Конкурсная праграма “А ну-ка, хлопчыкі”

29

Махлай Т.С.

 

Паважаныя навучэнцы 1-9 класаў і іх бацькі!

   Вы можаце атрымаць кансультацыю настаўнікаў-прадметнікаў.

 


   

 


Искать, творить, стремиться к цели, быть первыми во всяком деле.



тэлефон, электронная пошта, рэгістрацыйнае пасведчанне